0 (212) 463 71 34

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurucu Hikayesi : İ.Tekin ÖZBELLİ

Farklı Teknolojilerdeki Başarılardan Oluşan Yapı;

1993-1998 Yılına Kadar Toptan Tekstil ve Gıda Pazarlama Firmaları Kurmuş,
2000 Yılında Sektör Değiştirerek Reklam Ajansı Kurmuş
2002 Yılında Doğan Telekom'da Voip Network Saha Satış Direktörlüğü Yapmış,
2003 Yılında Hür Sigorta A Acenteliği Yapmış ve Türkiye Geneli Çok Sayıda Alt Bayiler Oluşturmuştur.
2003 Yılında Faturatime Firmasını Kurarak Türkiye'deki Sistematik Yapılı İlk Ödeme Sistemi Firmalarından Biri Olmuştur. Türkiye Genelinde 613 Adet Bayi Sayısına 5 Yıl İçinde Ulaşmıştır.

2008-2009 Yılında İlk Banka Anlaşmalı Fatura Ödeme Merkezlerinin Bayiliklerini Oluşturmuştur (Multimerkez ortaklığı). 2011 Yılında Bayi Sayısı 1.600 'den Fazla Olmuştur. 

Sektörün Kanunlar ve Yasalar Üzerine İnşa Edilmesi İle Kurum ve Banka Tecrübelerini Geliştirmek İçin 2011'de Banka Anlaşmalı Merkezi İstanbul Olan Başarılı Bir Firmada Genel Koordinatör Olarak Görev Almış ve Bu Firma Adına Kurum Anlaşmaları Gerçekleştirmiştir.
2012-2013 Yıllarında Yine Türkiye'de Kendini İspatlamış Banka Anlaşmalı Teknoloji Çözümler Üretebilen Değerli Bir Firmada Genel Koordinatör Olarak Görev Almış ve Kiosk Projelerini Özel ve Resmi Kurumlara Mobil Çözümler Olarak Sunmuş ve Kabul Ettirmiştir.
27.10.2013 İtibari ile TamTelekom Hizmetlerini Kurmuş ve Büyük İş Ortaklığı İmzalamıştır. Bu Ortaklık Üzerine Banka Anlaşmaları Yapılmış ve Kurum Bazında Anlaşmalar İmzalanmaya Devam Etmiştir.

01.01.2016 Tarihinde ATM(Abone Takip Merkezi) nin Tüm Bağlantıları Kurmuş ve Sektördeki Tüm Tecrübesini Aynı Çatı Altında Birleştirip (İnsanların kendi ayakları üzerinde durmasını sağlamak,meşhur bir ÇİN Atasözün'de yerini bulan "BANA BİN BALIK VERECEĞİNE,BİR BALIK TUTMASINI ÖĞRET" Anlayışı ie Bu Büyük Projeye Start Vermiştir.

2017'de ÖZBELLİGRUP LTD.ŞTİ  Tüm Şirketlerini vr Projelerini Tek Çatı Altında Toplayarak,Arge, Yazılım, Reklam, Pazarlama, Hukuk Departmanlarını Sınırsız Destekleyerek Kiosk ve Mobil Teknoloji Çözümleri Üzerine Proje Bazlı Birçok Çözüm ve İş Ortaklığı Devam Etmektedir.

Ödeme Sistemleri Sektöründe Birçok Değerli Firmaya Danışmanlık Yapmaktadır.